Bělení zubů, ozdoby

Pro ještě krásnější úsměv...

Bělení zubů je profesionálně řízené ošetření používájící velmi účinné bělící látky, které umožňují klientům bezpečným a rychlým způsobem získat bělejší zuby a projasněný úsměv.Bělit zuby lze přímo v ordinaci i v domácím prostředí.

Pro domácí bělení se nejdříve zhotoví individuální plastové formičky, do kterých se aplikuje bělící gel, nasadí se na zuby a nechá se působit dle indikace 30 minut až 4 hodiny.

Při ordinačním bělení se zakryjí dásně speciální hmotou, která po osvícení zatvrdne a zabrání tak poškození dásní. Poté se na zuby nanáší samotný bělící gel o vyšší koncentraci, který se nechá působit 10 - 20 minut. Následně se gel sejme a nanese nová vrstva. Tato procedura se opakuje třikrát. Po zákroku se na zuby aplikuje fluoridační gel, který sklovinu posílí.

Během celé procedury je klient pod dohledem dentální hygienistky. Předem lze předvídat, nikoliv však garantovat o kolik odstínů se zuby vybělí.

Další možností, jak vytvořit úsměv ještě zářivější, je aplikace zubní ozdoby. Povrch zubu se přitom nijak neporušuje a šperk lze kdykoliv snadno odstranit.